home Kim Nerede Ünlü Oyuncu Erkan Petekkaya Ticareti Sevdi!

Ünlü Oyuncu Erkan Petekkaya Ticareti Sevdi!

2013 yılının Mart ayında UKÜ’ye katıldığı bir söyleşiyle kendinden söz ettiren Petekkaya sanattan sonra ticarete girmeye karar verdi

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle karşımıza çıkan ve son zamanların en çok izlenen dizisi Paramparça ile izleyiciye kendini sevdiren devlet tiyatrocusu Erkan Petekkaya da; Oktay Kaynarca, Ebru Gündeş ve Emrah gibi ticarete atılmıştı.

Geçtiğimiz sene Temmuz ayında uzun bir süredir hayalini kurduğu kasap dükkânını Beykoz’da açarak ticarete ilk adımını atmıştı. “Mest Et” isimli kasap dükkânında et keserken çekilen fotoğrafları Lübnan’da bir magazin dergisine konu olmuştu. Elinde bıçakla et keserken görüntülenen Petekkaya’nın fotoğrafları hayalini gerçekleştirdiğini kanıtlasa da Lübnan magazini bu fotoğrafların para kazanmak amaçlı yayınlandığını ileri sürmüştü.

Son günlerde ise oyunculuk ile kazandığı paraları farklı şekilde değerlendirmek için başka bir yöntem geliştirdi. Oyunculukta gösterdiği maharetini ticarette de göstermek için kolları sıvayan Petekkaya, ailesiyle birlikte güzel zaman geçirmek ve gezinti amaçlı aldığı lüks teknesini kullanmadığı zamanlarda kiralamaya başladı. Lüks teknesinin günlük kirası 850 Euro olmasına rağmen, ünlü aktörün teknesine ilgi büyük.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir