home Kim Nerede Miami’de Evi Olan Ünlüler

Miami’de Evi Olan Ünlüler

Miami’de ev fiyatlarını düşmesinden sonra birçok kişi Miami’den ev almaya başladı. Ülkemizdeki birçok ünlüde 70 bin dolara kadar düşen ev fiyatlarından sonra Miami’den ev almış durumda. Miami’de evi olan ünlüler listesinin zirvesinde ise Sibel Can bulunuyor. Yıllar önce Miami William’s Adası’ndan ev alan Sibel Can yaz aylarında sık sık Miami’deki evine gidip geliyor.

Miami’de evi olan ünlüler listesindeki diğer isimler ise; Şarkıcı Arto, Demet Akalın, Perran Kutman, Naciye Koçak, İşadamı Ülkan Delikan ve eşi olan Nilgün Hanım, Mehmet Dereli, Hasan Erdem, Gökhan Çarmıklı, Akın Öngör, Mehmet Ali Ilıcak.

Ünlülerin daha çok Miami’yi tercih etmesindeki asıl sebep ise Miami’nin Amerika’nın en büyük ikinci eyaleti olması ve turizm sektörünün burada oldukça ilerlemiş olması. Ayrıca Miami’de yaklaşık olarak 50,000 Türk bulunuyor. Ayrıca yaşanan kriz sonrasında Miami’de bulunan evlerin 70 bin dolara kadar düşmesi de yine ünlüleri Miami’ye yönlendirmiş durumda. Kısacası Miami’de evi olan ünlüler bunlar. Son zamanlarda bu ünlüler arasında yeni isimlerde katılacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir