home Kim Nerede Hangi Ünlüler Cihangir’de Oturuyor

Hangi Ünlüler Cihangir’de Oturuyor

Daha çok film setlerinde görebileceğiniz ünlüleri aynı zamanda yanınızdaki bir masada çay ya da kahve içerken görebilirsiniz. Yalan Dünya dizisi ile tekrar ön plana çıkan Cihangir aslında yıllardır birçok ünlüye ev sahipliği yapıyor ve ünlülerin büyük bir kısmı bu semtte oturuyor. Peki, Cihangirde oturan ünlüler kimler?

Hande Yener yıllardır Cihangir’de oturan ünlülerden bir tanesi. Şöhret olmaya başladığı ilk yıllarda Etiler’de oturan Hande Yener, kendisine gösterilen ilgiden sıkılınca soluğu Cihangir’de aldı.

Rock müziğinin en usta isimlerinden olan Teoman, yaklaşık 20 yıldır Cihangir’de yaşıyor. Cihangir’de yaşamaktan oldukça memnun olan usta sanatçı buradan taşınmaya hiç niyetli gözükmüyor.

Emlak sektörüne yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Kenan İmirzalıoğlu’da Cihangir’de oturan ünlülerden bir tanesi. Tam bir Cihangir aşığı olan usta oyuncu kazandığı paraları bu semtte emlak sektörüne yatırıyor.

Cihangirde oturan ünlüler yazımızın devamında ise karşımıza Işın Karaca, Ata Demirer, Ayşegül Aldinç, Sinan Çetin gibi isimler çıkıyor. Eğer sizde Cihangirde oturan ünlüler kimler diye merak ediyorsanız artık kimlerin oturduğunu biliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir