home Kim Nerede Beren Saat ve Kenan Doğulu nerede oturuyor?

Beren Saat ve Kenan Doğulu nerede oturuyor?

Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliklerinin ardından yaşayacakları evi Çengelköy’den seçtiler. Çift, Çengelköyde, Sultan Makamı adlı sitede bulunan üç katlı bir villada yaşayacak. Ev için 7 milyon dolar ödeyen çift, dekorasyonu içinde bir hayli çaba harcadı.

İki dönüm içerisinde yer alan villada altı oda,iki salon, iki mutfak ve özel yüzme havuzu bulunuyor. Sitede dokuz villa yer alıyor. Bu villalardan üçünü Suudi Arabistan kralı Abdullah’ın yeğeni Prens Sultan Bin Muhammed Al Saad aldı. Bunun yanı sıra sitede ev alanlar arasında bir çok ünlü de bulunuyor. Sanatçı Yılmaz Erdoğan, İşadamı Saadettin Saran, milli basketbolcu Barış Ermiş sitede ev sahibi olan ünlüler arasında yer alıyor.

Delta Proje, Çağdaş Yapı ve Emiroğlu İnşaat ortaklığı ile inşaa edilen ve Çengelköy’de Boğaz manzarasına sahip proje, 35 blok ve 79 bağımsız bölümden oluşuyor. Ara kat, çatı katı ve bahçe dublekslerinden meydana gelen projede, Makamı Ala olarak isimlendirilen bölüm müstakil havuzlu 9 adet villa, Makamı Eda bölümü ise 26 bahçe dubleksi, 26 çatı dubleksi ve 18 normal daireyi içeriyor. Projenin metrekare satış fiyatları 3.000 dolar ila 6.000 dolar arasında değişiyor, bahçe büyüklükleri ve konumlarına göre farklı fiyat alternatifleri bulunuyor. Projede villalar 1.050 – 1.100 metrekare, bahçe dubleksleri 460 – 580 metrekare, çatı dubleksleri 450 – 530 metrekare, ara katlar ise 284 metrekare büyüklüğe sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir