home Kim Nerede Alaçatı’da Evi Olan Ünlüler

Alaçatı’da Evi Olan Ünlüler

Tarihi taş evleri ile ön plana çıkan ve rüzgâr sörfüne oldukça elverişli olan Alaçatı, son yıllarda ülkemizin gözde tatil mekanlarından bir tanesi haline gelmeye başladı. Durum böyle olunca da birçok ünlü Alaçatı’dan ev almaya başladı. Alaçatı’da evi olan ünlüler listesinin başında ise Koç Holding CEO’su Turgay Durak geliyor. Turgay Durak geçtiğimiz günlerde Alaçatı tarihi taş evlerinden bir tanesini satın aldı. Daha sonrasında ise Demet Akbağ aynı projeden ev alarak Durak ile komşu oldu.

Alaçatı’da evi olan ünlüler listesindeki bir diğer isim ise Rıfat Özbek. Ünlü bir modacı olan Özbek, Alaçatı’nın cazibesine kapılan ünlüler arasında yer alıyor. Özellikle Sabancı patronu olan Güler Sabancı’nın Alaçatı’ya otel açmasından sonra Rıfat Özbek’te kendisini Alaçatı’nın büyüsüne kaptıran ünlüler arasında buldu.

Alaçatı’da evi olan ünlüler sadece bunlarla sınırlı değil. Yılmaz ve Belçim Erdoğan çifti, Serdar Hotiç, Nurgül Yeşilçay, Burseli İdiz, Yavuz Seçkin, Ender Mermerci, Okan Buruk gibi ünlü isimlerde Alaçatı’dan ev alarak tatil zamanlarında burayı sık sık ziyaret ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir